درباره ما

شرکت آسیا ارتباط کام

شرکت آسیا ارتباط با تكيه بر تجربه مؤسسان خود در زمينه طراحی و پياده سازی شبكه های مخابراتی فیبر نوری بر مبنای آخرين دستاوردهای نوين انفورماتيك و همچنين خدمت به ارتقاء سطح دانش جامعه انفورماتيك ايران درسال ١٣٨٢ به ثبت رسيد.

آسیا ارتباط به عنوان پیشگام در عرصه فناوری های ارتباطات و اطلاعات بالاخص در زمینه مشاوره، طراحی و تجهیزات شبکه های فیبرنوری و ارتباطی شناخته می شود.

  • شرکت آسیا ارتباط فعالیتهای حوزه تلکام خود را با عنوان شرکت آسیا ارتباط کام از سال ١٣٩٣ ادامه می دهد.
  • امروز در راستای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به شرکای تجاری خود این شرکت با اجرای بیش از ٢٠٠٠ پروژه در سرتاسر ایران همچنان به عنوان پیشرو در فناوری های روز ارتباطات شناخته می شود .
  • در سال١٣٨٣ (٢٠٠٣ میلادی) این شرکت تمامی حقوق مادی و معنوی برند Uninetco و  Uninet (یونینت، یونی نت) در زمینه تجهیزات شبکه های فیبر نوری) را در اختیار گرفت که تا به امروز نیز این مالکیت پابرجاست.
  • در سال ١٣٩٤ (٢٠١٥ میلادی) شرکت آسیا ارتباط کام با امضای قراردادی مستقیم با شرکت KDP (شرکت آمریکایی-چک) به عنوان شریک تجاری این شرکت در حوزه فیبر نوری و تجهیزات آن گردید.
  • همچنین در همین سال این شرکت با قراردادی دیگر همکاری خود را با شرکت Micos جمهوری چک در زمینه پیاده سازی ساختارهای FTTX و GPON آغاز نمود.

 

پیشتاز در ارایه راهکارهای شبکه های فیبر نوری، مراکز داده و FTTH

از سال ۱۳۸۲ با شما